Odszkodowanie

Odszkodowanie ZA LOT

  • Kilka godzin spędzonych na lotnisku, bo odlot Twojego samolotu był opóźniony? Odwołano Twój lot i ważne wydarzenie rodzinne czy biznesowe Cię ominęło? A może odmówiono Ci wejścia na pokład, bo sprzedano więcej biletów niż jest miejsc w samolocie? Bez względu na rodzaj zdarzenia pomożemy Ci odzyskać należną kwotę odszkodowania. To proste – w zależności od czasu opóźnienia i długości trasy lotu możesz uzyskać do 600 EUR. Jeśli lecieliście z rodziną czy przyjaciółmi odszkodowanie przysługuje każdemu z Was.

 

Odszkodowanie ZA WAKACJE

  • Oferty biur podróży wydają się idealne dla Ciebie czy Twojej rodziny. Piękny hotel, czysty basen, pyszne jedzenie. Jednak na miejscu okazuje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej… a biuro podróży nie chce z Tobą rozmawiać. Czas działa tu na Twoją niekorzyść – masz 30 dni na złożenie reklamacji, więc nie zwlekaj, opowiedz nam o tym już dzisiaj i odzyskaj zwrot poniesionych kosztów za te warunki, które okazały się niezgodne z umową. W zależności od tego jak bardzo oferta odbiegała od stanu faktycznego, możesz odzyskać  nawet 100% zapłaconej ceny.

 

Odszkodowanie ZA BAGAŻ

  • Zagubiony lub opóźniony w trakcie międzynarodowej podróży lotniczej bagaż jest przyczyną wielu komplikacji i niepotrzebnego stresu. Pamiętaj, że przewoźnik lotniczy jest odpowiedzialny za powierzony bagaż. Jeśli masz zgłoszenie zagubienia lub zniszczenia bagażu (dokument PIR) i posiadasz paragony lub faktury potwierdzające zakup niezbędnych rzeczy, zrekompensuj swoją stratę i uzyskaj zwrot poniesionych wydatków do 1000 SDR (ok. 5500 PLN) albo do zadeklarowanej przewoźnikowi lotniczemu wartości bagażu.

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

TYLKO SUKCES – nie angażujesz swoich pieniędzy

  • Interesuje Cię tylko sukces i nie chcesz ryzykować swoich pieniędzy – my to wiemy. Od początku naszej współpracy zasady rozliczenia są proste i przejrzyste, znajdziesz je w naszym regulaminie  W całym procesie nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat, a postępowanie prowadzone jest na nasz koszt . Nie angażujesz żadnych swoich środków. Po wygranej sprawie pieniądze natychmiast trafiają na Twoje konto. Jeśli nam się nie uda, nic nie tracisz.

INFORMACJA – Czyli zawsze jesteś na bieżąco

  • Regularne informowanie Cię o przebiegu sprawy to część naszej pracy. Wiemy, że masz dużo na głowie ale chcesz na bieżąco wiedzieć co robimy, żeby odzyskać Twoje odszkodowanie. Nasze rozwiązania informatyczne pozwalają na swobodną komunikację między nami – na Twoją skrzynkę mailową będziemy regularnie wysyłać wiadomości z informacjami o stanie sprawy. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz do nas, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

TAK PROSTO – jak nigdy dotąd

  • Wiemy, jak ciężko samodzielnie egzekwować swoje prawa w bezpośrednim starciu z liniami lotniczymi czy biurami podróży. I że znalezienie wykwalifikowanego prawnika nie jest łatwe, a płatność z góry za proces o niewiadomym wyniku niekoniecznie jest tym, czego szukasz. Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów ma dla nas najwyższy priorytet- wystarczy wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny a Twoimi sprawami zajmą się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu należności i wygrywaniu sporów sądowych.

KOMPLEKSOWO – wszystko w jednym miejscu

  • Zajmiemy się  kompleksowo Twoim opóźnionym lub odwołanym lotem, zagubionym bagażem czy wakacjami niezgodnymi z umową. Nie musisz szukać pomocy w kilku kosztownych kancelariach czy poświęcać swojego prywatnego czasu na szukanie sposobów rozwiązania problemów.  Nasi prawnicy zajmą się każdą z tych spraw za Ciebie. Gwarantujemy Ci komfort współpracy oraz profesjonalną obsługę wszystkich Twoich roszczeń.  Z radością zajmiemy się też jedną, wybraną przez Ciebie usługą.

 

Zostańmy w kontakcie

PARTNERZY:
Parking lotnisko Modlin - P24 Parking
X
Właśnie ktoś dokonał rezerwacji on-line.
Rezerwuj teraz
Ocena użytkowników: